`
Het is nu
  15,7°C
  992mbar 
  90%RH
South 6,5m/s
  10,4mm
  


Weergegevens - beknopt overzicht - afgelopen 30 dagen.

klik op de datum om de details van die dag te zien
Datum Temperatuur Luchtdruk (mbar) Lucht.vh. (%RH) Regen (mm) Wind (m/s) Windstoot (m/s)
GemMinMax GemMinMax GemMinMax Som GemMinMax GemMinMax
Tue 20-Oct 12,2 9,4 14,6 1003 1001 1008 83 78 89 0,5 4,8 1,5 8,1 4,9 1,5 9,8
Mon 19-Oct 10,8 8,8 14,6 1015 1008 1019 86 71 93 0,5 2,7 0,0 8,3 2,9 0,4 7,4
Sun 18-Oct 10,5 8,8 13,2 1018 1017 1019 91 87 92 3,6 1,2 0,0 4,5 1,8 0,4 4,5
Sat 17-Oct 8,9 4,9 12,8 1017 1017 1019 87 81 90 0,5 0,9 0,0 5,0 1,6 0,4 4,0
Fri 16-Oct 9,6 5,5 12,8 1019 1018 1020 74 58 88 0,0 1,6 0,0 6,0 2,2 0,4 6,2
Thu 15-Oct 10,4 8,2 13,1 1017 1016 1019 74 59 85 0,0 2,9 0,0 7,4 2,9 0,4 6,8
Wed 14-Oct 10,0 7,8 13,2 1015 1011 1017 81 69 89 0,0 3,2 0,0 7,4 3,2 0,4 7,7
Tue 13-Oct 11,2 9,8 13,7 1008 1006 1011 83 73 88 1,0 3,6 0,0 6,8 3,5 0,4 7,3
Mon 12-Oct 11,5 8,4 15,2 1016 1011 1019 84 71 92 5,2 1,9 0,0 5,3 2,3 0,4 5,0
Sun 11-Oct 10,4 6,3 14,1 1017 1015 1018 84 64 91 3,6 2,5 0,0 7,1 2,9 0,4 8,3
Sat 10-Oct 10,4 7,4 14,1 1015 1013 1016 84 70 91 8,3 4,0 0,0 9,3 4,6 0,4 16,8
Thu 08-Oct 14,0 11,2 16,5 1008 1005 1013 89 86 93 8,3 6,2 0,0 10,6 7,0 0,4 15,7
Wed 07-Oct 13,3 11,2 16,1 1007 996 1012 83 73 90 0,5 4,9 1,8 8,8 5,2 1,8 30,2
Tue 06-Oct 13,6 11,6 15,9 994 992 996 86 78 91 7,3 6,5 2,7 10,2 7,1 2,7 13,3
Mon 05-Oct 12,6 10,5 14,8 991 988 994 88 82 91 4,7 6,9 0,0 10,0 7,7 2,5 13,8
Sun 04-Oct 12,1 10,1 14,9 984 979 989 84 69 91 4,7 6,5 0,0 13,1 7,8 0,4 18,5
Sat 03-Oct 13,3 10,3 14,8 984 982 986 89 86 91 4,7 3,6 0,0 7,5 3,5 0,4 8,1
Fri 02-Oct 12,6 9,6 15,4 989 985 994 86 79 91 0,5 4,1 0,0 7,4 4,2 0,4 8,9
Thu 01-Oct 14,2 10,9 16,2 996 992 1003 90 86 92 10,9 4,1 0,8 7,2 4,2 0,8 9,8
Wed 30-Sep 15,7 13,1 18,8 1008 1003 1012 89 82 93 1,0 3,7 0,6 6,8 3,6 0,6 8,1
Tue 29-Sep 14,9 9,8 19,1 36080 1009 100000 90 73 95 3,6 1,8 0,0 6,0 2,3 0,4 5,4
Mon 28-Sep 15,2 13,7 16,6 1005 1003 1009 93 90 94 7,8 3,2 0,0 6,9 4,1 0,4 7,5
Sun 27-Sep 15,2 12,5 17,3 999 994 1004 84 71 93 7,8 4,6 0,0 10,1 7,0 0,4 15,2
Sat 26-Sep 12,7 9,9 16,8 996 988 1086 87 67 93 28,5 3,9 0,0 8,5 4,3 0,4 12,1
Fri 25-Sep 11,6 9,3 14,3 990 988 991 84 74 91 13,5 7,5 3,0 10,9 9,1 3,8 16,9
Thu 24-Sep 14,5 11,6 16,9 995 990 998 79 65 91 4,1 6,7 2,2 11,4 7,6 2,2 15,1
Wed 23-Sep 17,1 14,8 21,4 999 994 1003 84 69 90 10,4 4,8 0,0 10,2 4,8 1,1 11,3
Tue 22-Sep 16,1 10,0 22,9 1007 1003 1010 77 51 91 0,0 0,9 0,0 4,5 1,8 0,4 9,0
Mon 21-Sep 16,3 11,3 22,5 1012 1010 1014 75 54 89 0,0 1,7 0,0 4,6 2,0 0,4 4,5
Sun 20-Sep 17,5 12,9 23,1 1013 1012 1014 60 41 73 0,0 3,0 0,0 6,5 3,0 0,4 5,7