`
Het is nu
  12,9°C
  1006mbar 
  86%RH
WNW 0,4m/s
  0,0mm
  


Weergegevens - beknopt overzicht - afgelopen 30 dagen.

klik op de datum om de details van die dag te zien
Datum Temperatuur Luchtdruk (mbar) Lucht.vh. (%RH) Regen (mm) Wind (m/s) Windstoot (m/s)
GemMinMax GemMinMax GemMinMax Som GemMinMax GemMinMax
Tue 02-Jun 19,5 12,9 26,3 1013 1009 1017 65 39 87 0,0 1,8 0,0 6,0 2,2 0,4 6,2
Mon 01-Jun 20,0 13,8 26,2 1018 1016 1019 57 36 79 0,0 2,9 0,0 6,9 3,0 0,4 7,1
Sun 31-May 18,9 13,3 22,6 1019 1017 1020 50 36 70 0,0 3,5 0,0 9,8 3,7 0,4 10,0
Sat 30-May 19,5 12,4 24,4 1019 1017 1021 52 32 77 0,0 3,7 0,0 7,4 3,7 0,4 9,1
Fri 29-May 16,4 9,9 21,9 1024 1020 1027 58 26 78 0,0 3,4 0,0 7,1 3,3 0,4 7,8
Thu 28-May 16,4 10,9 20,8 100000 1027 100000 56 34 85 0,0 4,1 0,4 8,4 4,1 0,4 7,8
Wed 27-May 15,7 -10,2 19,8 1031 1030 1031 71 53 87 0,0 3,6 0,0 7,4 3,7 0,4 8,1
Tue 26-May 17,4 9,8 24,8 1031 1031 1032 65 41 87 0,0 2,2 0,0 6,2 2,6 0,4 6,3
Mon 25-May 16,3 11,9 20,4 1030 1029 1031 70 53 87 0,0 2,3 0,0 6,8 2,6 0,4 5,5
Sun 24-May 14,2 12,3 15,8 36094 1021 100000 78 69 85 0,0 4,4 0,0 7,4 5,0 0,4 10,1
Sat 23-May 15,9 13,5 19,1 1018 1015 1021 65 47 79 0,5 6,5 2,8 10,0 7,7 3,1 13,9
Fri 22-May 19,3 15,4 23,4 1013 1010 1015 63 40 80 0,0 4,8 0,0 9,8 5,5 0,4 14,2
Thu 21-May 21,7 13,9 27,9 1017 1014 1018 57 37 79 0,0 1,9 0,0 5,6 2,2 0,4 4,5
Wed 20-May 19,0 12,5 24,0 1019 1018 1020 67 50 86 0,0 1,5 0,0 5,3 2,1 0,4 4,3
Tue 19-May 17,0 12,3 22,5 1019 1018 1020 68 55 84 0,0 2,4 0,0 6,8 2,6 0,4 6,0
Mon 18-May 15,9 10,5 21,3 1019 1019 1020 65 48 85 0,0 3,6 0,8 7,4 3,5 0,8 7,0
Sun 17-May 14,6 7,7 20,4 1020 1019 1021 64 38 88 0,0 2,7 0,0 6,3 2,7 0,4 5,9
Sat 16-May 11,9 6,5 16,3 1020 1019 1021 69 53 84 0,0 2,6 0,0 7,2 3,3 0,4 9,4
Fri 15-May 10,4 4,9 14,8 1019 1017 1021 62 45 80 0,5 2,5 0,0 6,2 2,7 0,4 5,4
Thu 14-May 9,4 5,3 14,0 1017 1014 1018 58 42 70 0,0 4,2 0,0 7,9 4,4 0,4 10,7
Wed 13-May 9,5 5,1 14,2 1011 1010 1014 62 48 80 0,0 4,0 0,0 9,1 6,1 0,4 14,0
Tue 12-May 9,6 5,0 13,5 1016 1012 1018 62 39 81 0,0 1,9 0,0 5,6 2,4 0,4 5,2
Mon 11-May 9,5 7,2 12,6 1012 1009 1017 54 39 66 0,0 7,4 2,7 10,6 9,0 2,7 16,5
Sun 10-May 15,0 8,7 20,9 1004 1001 1009 72 54 80 0,0 4,7 0,0 10,2 5,8 0,4 14,9
Sat 09-May 19,0 11,8 25,4 1009 1005 1012 54 29 83 0,0 2,9 0,0 7,2 2,9 0,4 8,4
Fri 08-May 16,5 8,9 23,1 1015 1012 1017 57 34 84 0,0 1,8 0,0 5,9 2,3 0,4 4,9
Thu 07-May 14,6 6,4 21,9 1020 1017 1022 58 32 84 0,0 2,1 0,0 5,6 2,4 0,4 6,0
Wed 06-May 12,4 6,8 18,1 1021 1020 1022 62 32 78 0,5 3,7 0,0 7,1 3,6 0,4 8,3
Tue 05-May 11,2 6,6 15,5 1018 1017 1020 60 41 79 0,0 4,2 0,8 8,1 4,3 0,8 9,8
Mon 04-May 13,1 9,4 17,5 1015 1012 1019 70 47 82 0,5 3,9 0,0 7,9 3,9 0,6 9,0