`
Het is nu
  18,3°C
  1016mbar 
  88%RH
NNW 8,1m/s
  0,0mm
  


Weergegevens - beknopt overzicht - afgelopen 30 dagen.

klik op de datum om de details van die dag te zien
Datum Temperatuur Luchtdruk (mbar) Lucht.vh. (%RH) Regen (mm) Wind (m/s) Windstoot (m/s)
GemMinMax GemMinMax GemMinMax Som GemMinMax GemMinMax
Thu 28-Sep 17,8 15,6 19,8 1015 1012 1017 77 68 84 0,0 2,6 0,6 4,6 4,4 0,9 7,3
Wed 27-Sep 19,3 14,2 22,9 1016 1011 1020 79 64 94 0,0 1,7 0,0 3,4 3,3 0,0 6,4
Tue 26-Sep 17,7 14,0 22,1 1020 1018 1022 80 63 91 0,0 1,2 0,0 2,7 2,6 0,0 6,1
Mon 25-Sep 16,5 13,1 20,6 1021 1020 1022 75 66 86 0,0 2,3 0,0 4,1 4,1 0,0 10,0
Sun 24-Sep 15,3 11,0 20,1 1023 1020 1024 72 55 88 0,0 2,8 1,1 5,1 5,0 2,1 9,2
Sat 23-Sep 13,9 12,2 18,2 1014 1006 1022 84 70 94 5,2 2,4 0,0 3,9 4,3 0,9 6,9
Fri 22-Sep 13,6 11,5 16,8 1001 997 1006 87 74 96 2,6 3,2 0,0 5,8 5,5 0,0 10,0
Thu 21-Sep 15,5 11,8 19,7 997 995 998 90 74 95 27,6 2,0 0,0 6,7 3,5 0,0 11,1
Wed 20-Sep 18,5 16,6 21,1 1004 998 1008 77 68 83 0,0 4,9 1,7 7,1 8,1 3,7 12,2
Tue 19-Sep 16,5 14,2 19,2 1008 1006 1009 77 69 88 0,0 5,0 0,8 7,5 8,7 1,4 13,2
Mon 18-Sep 19,2 15,2 22,9 1004 1001 1008 83 65 93 6,2 3,5 0,0 6,2 6,1 1,1 12,8
Sun 17-Sep 18,0 15,3 20,8 1012 1007 1014 86 81 92 0,0 1,6 0,5 3,1 3,2 0,5 5,9
Sat 16-Sep 20,1 14,3 26,0 1014 1013 1014 69 47 86 0,0 1,5 0,7 3,3 3,1 1,2 6,1
Fri 15-Sep 18,4 13,1 23,2 1017 1014 1020 69 51 87 0,0 1,3 0,6 2,5 2,6 0,9 4,7
Thu 14-Sep 17,3 12,0 22,4 1022 1020 1023 72 50 90 0,0 1,1 0,0 2,7 2,1 0,0 7,5
Wed 13-Sep 18,1 14,7 20,7 1018 1014 1023 76 60 93 0,0 1,8 0,0 4,2 3,5 0,0 7,5
Tue 12-Sep 19,7 16,9 23,2 1013 1012 1014 88 72 95 0,5 0,8 0,0 2,4 1,6 0,0 7,8
Mon 11-Sep 21,8 18,2 25,8 1013 1012 1014 79 66 90 5,7 1,2 0,0 2,8 2,3 0,0 9,3
Sun 10-Sep 25,7 19,5 31,4 1016 1014 1017 68 52 85 0,0 1,3 0,0 2,9 2,5 0,0 4,4
Sat 09-Sep 22,9 15,5 29,5 1016 1016 1017 73 55 92 0,0 0,9 0,0 3,1 1,7 0,0 5,3
Fri 08-Sep 23,3 18,1 30,4 1016 1016 1017 73 52 88 0,0 0,9 0,0 2,3 1,7 0,0 7,0
Thu 07-Sep 23,8 17,2 29,9 1017 1016 1019 64 44 80 0,0 1,4 0,0 3,5 2,8 0,0 5,6
Wed 06-Sep 24,7 18,8 30,6 1018 1017 1020 66 48 87 0,0 1,2 0,5 2,4 2,4 0,5 7,1
Tue 05-Sep 23,0 15,8 29,8 1018 1016 1020 66 49 83 0,0 1,6 0,7 3,0 3,1 1,5 6,4
Mon 04-Sep 20,1 14,6 25,5 1024 1020 1027 70 53 85 0,0 1,6 0,6 3,1 3,2 1,1 6,2
Sun 03-Sep 19,5 13,6 24,6 1027 1025 1028 74 56 92 0,0 1,2 0,0 3,5 2,5 0,0 8,1
Sat 02-Sep 18,6 14,6 22,5 1020 1015 1025 86 72 95 0,5 0,8 0,0 2,1 1,7 0,0 7,4
Fri 01-Sep 17,2 14,6 22,2 1012 1010 1015 86 74 91 2,1 1,3 0,0 3,2 2,5 0,0 9,9
Thu 31-Aug 16,1 11,2 20,5 1010 1008 1011 79 58 93 1,6 1,7 0,0 3,9 3,2 0,0 6,4
Wed 30-Aug 15,3 12,2 18,7 1007 1004 1010 78 61 92 16,6 2,3 0,0 4,3 4,2 0,0 6,9