`
Het is nu
  3,9°C
  1030mbar 
  77%RH
NNE 3,0m/s
  0,0mm
  


Weergegevens - beknopt overzicht - afgelopen 30 dagen.

klik op de datum om de details van die dag te zien
Datum Temperatuur Luchtdruk (mbar) Lucht.vh. (%RH) Regen (mm) Wind (m/s) Windstoot (m/s)
GemMinMax GemMinMax GemMinMax Som GemMinMax GemMinMax
Sun 29-Jan 4,9 3,8 7,5 1026 1017 1031 81 77 85 0,0 5,4 0,4 9,9 5,3 0,4 10,9
Sat 28-Jan 3,9 2,6 5,7 1030 1029 1032 77 71 81 0,0 1,6 0,0 4,8 1,9 0,4 4,0
Thu 26-Jan 5,4 1,6 8,3 1025 1024 1026 82 72 89 3,1 4,4 0,0 8,1 4,5 0,4 17,5
Wed 25-Jan 0,7 -0,2 1,6 1032 1025 1038 84 82 87 0,5 2,4 0,0 6,5 2,9 0,4 6,2
Tue 24-Jan 2,3 0,9 3,4 1038 993 1040 81 79 84 0,0 2,9 0,0 6,3 2,9 0,4 7,6
Mon 23-Jan 3,2 2,1 5,1 1037 1035 1038 84 79 87 0,0 2,6 0,0 5,7 2,6 0,4 5,1
Sun 22-Jan 1,5 -1,7 2,5 1034 1033 1035 83 78 89 0,0 2,8 0,0 7,5 3,2 0,4 8,9
Sat 21-Jan 0,6 -0,6 3,4 1031 1025 1035 85 80 88 0,0 2,4 0,0 6,0 2,5 0,4 4,8
Fri 20-Jan 2,6 1,1 5,1 1014 1010 1025 88 85 89 16,6 3,7 0,0 7,4 3,7 0,4 8,4
Thu 19-Jan 4,0 1,1 6,5 1005 1000 1010 78 67 85 0,5 3,5 0,0 7,4 3,5 0,4 9,8
Tue 17-Jan 1,8 -0,6 5,4 988 985 991 83 75 87 0,5 2,1 0,0 6,6 2,4 0,4 7,3
Mon 16-Jan 4,8 3,3 6,9 983 976 996 86 82 88 14,5 5,5 0,4 9,7 5,9 0,4 11,8
Sun 15-Jan 6,7 4,0 8,4 998 996 1000 78 72 85 1,0 7,6 3,0 11,0 8,9 3,0 15,6
Sat 14-Jan 8,6 6,3 11,3 1003 995 1015 86 78 89 10,4 7,6 4,0 12,7 8,9 3,1 18,5
Fri 13-Jan 9,0 8,0 9,8 1007 1003 1015 77 74 84 0,0 7,5 2,3 10,4 9,1 2,3 16,6
Thu 12-Jan 10,3 8,9 11,4 1004 1003 1009 87 84 89 25,4 8,7 2,7 14,1 11,2 2,7 21,6
Wed 11-Jan 9,9 8,4 11,4 1009 1005 1011 83 76 88 4,7 7,1 2,7 10,7 8,1 2,7 14,1
Tue 10-Jan 7,4 5,2 11,1 1012 1005 1016 84 78 88 3,1 7,1 2,5 12,1 7,9 2,5 14,9
Mon 09-Jan 7,5 6,3 9,4 999 991 1011 83 77 87 4,7 5,6 1,8 10,2 5,8 1,8 12,7
Sun 08-Jan 8,5 6,9 10,1 998 992 1002 81 76 84 0,0 6,8 4,0 10,0 6,9 3,4 12,5
Sat 07-Jan 10,2 8,5 11,4 1007 1001 1015 81 73 87 1,0 7,2 3,8 11,1 8,1 3,3 14,8
Fri 06-Jan 10,6 8,8 11,9 1016 1014 1018 84 76 88 0,5 6,6 2,3 10,2 6,8 2,3 20,1
Thu 05-Jan 10,4 9,1 11,7 1019 1016 1021 86 84 88 0,5 5,5 1,9 9,5 5,6 1,9 11,0
Wed 04-Jan 11,1 9,1 12,8 1015 1013 1027 86 83 89 2,6 8,7 4,7 11,8 11,0 4,8 21,2
Tue 03-Jan 7,3 3,7 9,6 1023 1018 1025 86 81 89 2,1 5,9 0,0 12,7 6,6 0,4 23,8
Mon 02-Jan 8,9 5,4 12,1 1016 1008 1025 87 86 88 0,5 3,8 0,0 8,5 4,1 0,4 24,9
Sun 01-Jan 11,8 10,3 14,0 1011 1005 1036 79 70 88 2,1 6,0 0,0 11,7 6,4 0,6 25,4
Sat 31-Dec 12,9 10,3 14,2 1004 1001 1006 84 70 89 15,0 7,8 0,0 11,0 8,9 0,8 29,3
Fri 30-Dec 8,4 5,1 12,5 1003 995 1009 86 83 89 3,1 7,2 4,2 11,7 8,2 3,8 15,7
Thu 29-Dec 9,1 6,8 10,9 1002 998 1008 83 79 86 2,1 7,6 4,7 11,7 9,0 4,2 36,2